Aktuality a akce

Jak to bude s testy na COVID?

Jak to bude s testy na COVID? Naším maximálním úsilím je i v této složité době co možná nejvíce zpříjemnit našim zákazníkům návštěvu studia. Z toho důvodu jsme nakoupili testovací sady k provedení antigenního samotestu přímo v naší provozovně na místě k tomu určeném. Výsledek tohoto testu bude znám do 15 minut. Následně zákazník podepíše čestné prohlášení, že výsledek jeho testu byl negativní.

Pokračovat

Otevíráme v pondělí 10.5. v 9:00

Vážení zákazníci, milí přátelé. Dle nařízení vlády ČR se od pondělí 10.5.2021 znovu povoluje provozování solárií. Nejpozději zítra (4. května) v 10:00 hod. bude zpřístupněn rovněž on-line rezervační systém. Neváhejte tedy s objednávkou termínu. Přijďte se kvalitně opálit, posílit imunitní systém, doplnit vitamín D a zlepšit náladu. Z důvodu největší možné péče o vaše zdraví bude před otevřením celý prostor studia ošetřen ozonovým generátorem ničícím dlouhodobě bakterie a viry. Servisní firmou bude ještě tento týden provedena prohlídka všech 6 solárií, včetně kontroly intenzity UV záření. Navíc pro vás chystáme další „vychytávky“. Tým Spirit Relax.

Rezervace

Změna otevírací doby

Připomínáme změnu víkendových otevíracích hodin. Sobota: 14:00 - 18:00 hod. Neděle: 15:00 - 19:00 hod.

Parkování zdarma pro naše klienty

Vážení zákazníci, pokud použijete pro dobu potřebnou k naprosto klidnému, ničím nerušenému a komfortnímu využití služeb našeho studia k zaparkování vašeho vozidla placeného parkoviště, bude vám oproti útržku vydaného parkovacím automatem tento obnos proplacen na recepci studia.

Pokračovat

Vánoční otevírací doba

Zde najdete kompletní otevírací dobu během vánočních svátků.

Pokračovat

Majitelé permanentních karet

V kontinuitě se změnou výchozích cen jsme od 01.11.2019 přikročili také k úpravě systému slev pro držitele "permanentek".

Pokračovat

Předvánočním snížení výchozích cen za opalování

Pro naše zákazníky jsme již nyní přichystali vánoční dárek ve formě výrazného snížení základních cen za opalování v našem studiu.

Pokračovat

Změna otevírací doby

S platností od 01.11.2019 upravujeme otevírací dobu studia.

Pokračovat

Přijďte zahnat chmury a špatnou náladu

V dnešní, uspěchané době častokrát zapomínáme na uvolnění a relaxaci. Závěrem léta a příchodem podzimu je sluníčka je čím dál méně.

Pokračovat

Akce říjen: 20 procent na všechna solária

Všem zákazníkům našeho studia, kteří se rozhodnou nejdříve ověřit jedinečné vlastnosti našich solárií, nebo těm co stále váhají se zakoupením permanentky, poskytneme v říjnu slevu na opalování ve výši 20 procent. To znamená, že na soláriích řady Prestige se budete opalovat již od bezkonkurenčních 14,40 Kč za minutu a na soláriích modelové řady Excellence již od 11,20 Kč za minutu. Podmínkou je úhrada v hotovosti na recepci studia. Navíc každý den dostává na všech soláriích první zákazník bonus 2 minuty opalování zdarma. Akce platí od 1.10.2019.

Gallery Beta a Unišek+

S radostí vám oznamuje, že v našem studiu nově přijímáme Unišek, Unišek+ a karty Gallery Beta.

Akce: Opalování pro studenty.

Všem studentům nabízíme opalování v soláriu turbo power Ergoline Evolution 500 za jednotnou cenu 6 Kč za minutu.

Pokračovat

Přijďte zahnat chmury a špatnou náladu

Je Vám známo, že vitamín D má blahodárný vliv na Vaši psychiku? Stačí se pár minut prohřát v některém z našich solárií a budete se cítit odpočatější a tudíž veselejší.

Pokračovat

Dnes představíme novinku: Ergoline 1600 Prestige - HYBRID PERFORMANCE LED

Toto solárium představuje TOP Deluxe opalovací komfort - zkrátka VIP technologii pro každého zákazníka a dokonalé opálení bez kompromisů!

Pokračovat

Dnes představíme absolutní vrchol opalování: Ergoline 1400 Prestige-S

Toto solárium nově definuje význam slova luxusní a vyzdvihuje opalování do nových výšin.

Pokračovat

První příspěvek věnovaný nejvyšší řadě Prestige - Ergoline 990 Prestige Dynamic Power

Dnes se při prezentaci strojového vybavení našeho studia posuneme o třídu výše, než byla v předchozích příspěvcích představená třída Turbo Power. Seznámíme vás s prvním soláriem z řady Prestige.

Pokračovat

Novinka: online rezervace

V rámci dalšího zkvalitnění služeb našeho studia je ode dne 27.5.2019 umožněno všem držitelům permanentních karet rezervovat termíny pro opalování. Zákazníkům, kteří jsou držiteli permanentní karty, na které je dostatečný kredit bude umožněno rezervaci provést: on-line, osobně nebo telefonicky na recepci studia. Další podrobnosti naleznete na www.spiritrelax.cz v záložce Rezervace.

Rezervovat

Příjímáme poukázky Cadhoc

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění našich služeb, přijímáme od 25.5.2019 poukázky Cadhoc. #sodexo #poukazy #spirit #solarium #ceskalipa

Díl třetí: KBL megaSun Tower T200 pure Energy

KBL megaSun Tower T200 pure Energy v provedení Ultra Turbo Power je jediné solárium jiné značky než Ergoline a je úchvatným doplňkem našeho solárního studia.

Pokračovat

Díl druhý: Ergoline 800 Excellence Turbo Power

Vážení přátelé našeho studia, postupně vám budeme prezentovat všechny znamenité stroje, které naleznete v našem solárním studiu. Každý typ kůže vyžaduje zvláštní péči, jiné opalovací časy a také jiný typ solária. U nás najdete nejúplnější soubor solárií v regionu.

Pokračovat

8.5.2019 máme OTEVŘENO

V den státního svátku 8. května vás v našem studiu rádi přivítáme od 15:00 do 19:00. Každý návštěvník navíc dostane k opalování zdarma kávu. Těšíme se na vaši návštěvu. Team Spirit Relax
#spirit #relax #solarium #opalovani #ceskalipa

Díl první: Ergoline 500 Evolution Turbo power

Vážení přátelé našeho studia, postupně vám budeme prezentovat všechny znamenité stroje, které naleznete v našem solárním studiu. Každý typ kůže vyžaduje zvláštní péči, jiné opalovací časy a také jiný typ solária. U nás najdete nejúplnější soubor solárií v regionu.

Pokračovat

Přijímáme Sodexo

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění našich služeb, přijímáme od 1.5.2019 poukázky Sodexo Dárkový pass a Sodexo Bonus pass.

Akce květen

#1 - Sleva 20 % při platbě v hotovosti na všechna dopolední opalování v květnu.

#2 - Za každý víkendový nákup nad 1.000 Kč v měsíci květnu (dobití permanentky nebo nákup kosmetiky) získáte bonus 10-ti minutového opalování ve Vámi vybraném soláriu zdarma.

1.5. máme otevřeno

Otevřeno máme od 9:00 do 19:00. Těšíme se na Vás.

Trubice WildSun - pouze v našem studiu.

Všechna naše solária jsou vybavena nejkvalitnějšími trubicemi značky WildSun, jejichž výkon je v porovnání s jinými trubicemi „No name“ až o 40 % vyšší.

Pokračovat

Velikonoční otevírací doba

Pátek - 9:00 - 18:00
Sobota - 9:00 - 12:00 | 15:00 - 19:00
Neděle - 15:00 - 19:00
Pondělí - zavřeno

"Doporuč a získej" - motivační program

Cílem každé firmy je budování těch nejlepších vztahů se zákazníky. Proto jsme spustili motivační program "Doporuč a získej". Programu se mohou účastnit všichni stávající držitelé permanentek našeho studia. Každý náš klient, který doporučí nového zákazníka bude odměněn. Novým zákazníkem se stane osoba, která si v našem studiu zakoupí permanentku.

Pokračovat

Akce duben

Tento měsíc Vám nabízíme dvě akce.

Pokračovat

Mezinárodní den žen

V pátek 8. března je Mezinárodní den žen. Každá žena bude při návštěvě našeho solárního studia odměněna drobnou pozorností

Akce pro maturanty

Při předložení studijního průkazu nebo potvrzení dostáváte 50% slevu na opalování.

Pokračovat